Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header
Just another WordPress site
Header
Just another WordPress site
Header
Just another WordPress site
Header
Just another WordPress site
Header

Kontakt

NGH

Niskogradnja Hren d.o.o.
49240 Donja Stubica
Golubovečka 85

tel. +385-49-286-122
fax: +385-49-286-114
e-mail: ured@niskogradnja-hren.hr

Uprava
Ime i prezime Telefon GSM E-Mail
Mladen Hren +385-49-502-565 +385-91-1250-010 mladen@niskogradnja-hren.hr
Ivan Hren +385-49-502-566 +385-91-1378-250 ivan@niskogradnja-hren.hr

 

Prodaja betona i betonskih elemenata
Ime i prezime Telefon GSM E-Mail
Damir Kraljić +385-49-286-099 +385-91-1657-503 damir@niskogradnja-hren.hr

 

Izvođenje radova
Ime i prezime Telefon GSM E-Mail
Dubravko Kampuš, ing građ. +385-49-502-525 +385-91-286-0999 dubravko@niskogradnja-hren.hr
Tomislav Franjković, ing. geot. +385-49-502-525 +385-91-286-9999 tomislav@niskogradnja-hren.hr
Dario Srebačić, dipl. ing. geot. +385-49-502-525 +385-91-286-1000 dario@niskogradnja-hren.hr
Danijel Cindrić, struč. spec. ing. aedif.  +385-49-502-525  +385-99 386 1012 danijel@niskogradnja-hren.hr
Vedran Schweiger Grabundžija, dipl. ing. geot., dipl. ing. građ. +385-49-502-525 +385-91-267-5551 vedran@niskogradnja-hren.hr
Igor Mijatović, dipl. ing. geot., dipl. ing. građ. +385-49-502-525 +385-91-727-1208 igor@niskogradnja-hren.hr
Ivica Krajnik, građ. teh. +385-49-502-525 +385-91-286-0998 ivica@niskogradnja-hren.hr

 

Prodaja građevinske mehanizacije i vozila
Ime i prezime Telefon GSM E-Mail
Davor Hren +385-49-502-566 +385-91-1289-645 g.stubica@niskogradnja-hren.hr

 

Računovodstvo i financije
Ime i prezime Telefon GSM E-Mail
Barica Hren +385-49-286-122 barica.hren@niskogradnja-hren.hr
Vesna Hren +385-49-286-122 vesna@niskogradnja-hren.hr
Andrea Drempetić +385-49-286-122 ured@niskogradnja-hren.hr